browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 41

Posted by on 2018/10/14

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 41:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Avesta Ridklubb
Reg Hoppning LA Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla
Stöcke Ponnyförening
Reg Hoppning LB Blackwoodland Jackdaw Ella Fröberg Gurteen Paddy Stamtavla
Vänsta Ryttarförening
Reg Dressyr LB:1 Foo Fighter Lea Näsling Finn Stamtavla
Borås Fältrittklubb
Reg Hoppning LB Young Dylan Emelie Edvardsson William’s Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Fideli QQ Frida Levin Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumcong Sean Elin Lambert Ard Archer Stamtavla
Reg Hoppning LB Cloon Grace O’Malley Felicia Berndtsson Westside Mirah Stamtavla
Nat Hoppning LA Kewarra Tiffani Ling Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning LA General Lee Emma Åkesson General Humbert Stamtavla
Nat Hoppning LA Corbeagh Starburst Agnes Claesson Gwennic de Goariva Stamtavla
Nat Hoppning LA Champion Cloud My Hagström Champion Bob Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Killegar Cloonisle Hope Alva Hjorth Glenayre Mystical Bobby Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Brickey Breeze Elin Höglund Callowfeenish Mairtin Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Fideli QQ Frida Levin Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Elektors Storm Emilia Robinson Idholmens Matador Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Cnocban Annabelle Annie Karlsson Fernville Danny Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Krumelur Ella Sjödahl Rooar Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Kilgarvan Bluebell Lova-Marie Möller Monaghanstown Pat Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Höryda Joy’s Suneshine Pearl Alva Svensson Calvin Klein Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Fanad Tracy Julia Hanson Ballybaun Robuck Stamtavla
Nat Hoppning LA+ General Lee Emma Åkesson General Humbert Stamtavla
Nat Hoppning MsvB+ Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning LA+ G.V’s Dino Beano Elin Olsson Hökevik Heather’s Dino Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Lough Derg May Fly Maja Paulsson Capparoe Lad Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Fanad Tracy Julia Hanson Ballybaun Robuck Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Bjennesby Shania Alva Nilsson Thell Hagens Ryan Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Killegar Cloonisle Hope Alva Hjorth Glenayre Mystical Bobby Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Ruby Alex Disa Johnson Cheeky Bobby Sparrow Stamtavla
Bollnäs Ridsällskap
Reg Hoppning LB Braveheart Maja Källman Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Flai Alexandra Mattson Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning LA Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LA Laurel of Coilltedub Malin Jansson Monaghanstown Fionn Stamtavla
Tingsryds Rid- och Körklubb
Reg Hoppning LB Sun Wind Clara Lilja Touchwood Winston Stamtavla
Reg Hoppning LA Prince of Cullawinna Emelia Martinsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LA Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LA Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LB Sun Wind Clara Lilja Touchwood Winston Stamtavla
Reg Hoppning LB Doon Hillary Alma Lennartsson Newgrange Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Kilmacduagh Lady Tilda Larsson Coral Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Clifden Hero Ellen Thunberg Black Dandy Stamtavla
Reg Hoppning LA Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LA Kilpatrick Poppy Ronja Nilsson Green Moorland Snowy River Stamtavla
Reg Hoppning LA Cragreagh Jim Nathalie Kungshöj Fiona’s Man Stamtavla
Reg Hoppning LA Kilmacduagh Lady Tilda Larsson Coral Lad Stamtavla
Lunds Civila Ryttarförening
Nat Dressyr FEI Ind Elphins Darwin Blanca Bosson Rolls Royce Stamtavla
Bodens Ridklubb
Reg Dressyr LA:1 Thunder of Steel Emmy Mörk Lundberg Starrhult Bossanova Stamtavla
Reg Dressyr LA:P1 Golden Dream Alva Bjuhr Sjödalens Magnet Stamtavla
Vikbolandets Ryttarförening
Reg Hoppning LB+ Skatholm Bonaparte Tea Skippari Pady Melody d’Auxence Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Snowy Dawn Jennifer Frost Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Edens Molly Linn Andreasson Frederiksminde Hazy Chance Stamtavla
Örebro Ryttarteam Föreningen
Reg Hoppning LB+ Trevelle Storm Ebba Brakel Oxhill Mairtin Stamtavla

Comments are closed.