browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 40

Posted by on 2018/10/07

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 40:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Skogslottens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Höryda Joy’s Sunshine Pearl Alva Svensson Calvin Klein Stamtavla
Reg Hoppning LB Killaloe Pondi Sandra Moll Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Monroe Silver Shadow Mikaela Eliasson Silver Shadow Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Killaloe Pondi My Kåberg Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Shakespeare Nathalie Persson Streamstown Mickey Stamtavla
Reg Hoppning LA Snorkfröken Emelie Lacker Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning LB Killaloe Pondi Sandra Moll Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Westcliffs Grace Cajsa Bergman Castleside JJ Stamtavla
Nat Hoppning LA Rory Thea Houvinen Lofty Roderic Stamtavla
Nat Hoppning LA Shakespeare Nathalie Persson Streamstown Mickey Stamtavla
Nat Hoppning LA Monroe Silver Shadow Mikaela Eliasson Silver Shadow Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Skatholm Bonaparte Tea Skippari Pady Melody d’Auxence Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Camber Star Filippa Hallgren Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LB Boltown Angelina Maja Williamsson I Love You Melody Stamtavla
Nat Hoppning LA Westcliffs Grace Cajsa Bergman Castleside JJ Stamtavla
Nat Hoppning LA Shakespeare Nathalie Persson Streamstown Mickey Stamtavla
Nat Hoppning MsvA Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Perstorps Kör- och Ryttarförening
Reg Hoppning LB Jeros Amber Emelie Boberg Kulan Kavat Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Roswat Legend Hugo Hamn Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Prince of Cullawinna Emelia Martinsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Marchesi Tonto Kajsa Tynell Monaghanstown Fred Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Pat’s Choice Rebecca Vinkler Tulira Robuck Stamtavla
Reg Hoppning LA Reneharney Boy Filippa Lagergren Tulira Robuck Stamtavla
Reg Hoppning LA Cronin’s Dream Rebecca Vinkler Sweetwall Captain Courageous Stamtavla
Reg Hoppning LA Prince of Cullawinna Emelia Martinsson I Love You Melody Stamtavla
Sunne Ryttarförening
Reg Hoppning LA Dark Boy Mist Josefin Torell Glenayre Silver Fox Stamtavla
Sundsvalls Ridklubb
Reg Hoppning LA Kilmac Boy Emma Stenberg Gloves Bobby Stamtavla
Reg Hoppning LA Farran Earl Ella Hallnor I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Blackwoodland Jackdaw Ella Fröberg Gurteen Paddy Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Kilmac Boy Emma Stenberg Gloves Bobby Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Farran Earl Ella Hallnor I Love You Melody Stamtavla
Föreningen Österåkers Sportryttare
Reg Dressyr LA:P1 Slieve Piper Tilda Molin Blue Smokie Stamtavla
Trelleborgs Ryttarförening
Reg Hoppning LB+ My Lucky Lad of Shanbo Malou Hörgerud Shackleton Stamtavla

Comments are closed.