browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 38

Posted by on 2018/09/30

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 38:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Ljungby Ridklubb
Reg Hoppning LB Cloon Grace O’Malley Felicia Berndtsson Westside Mirah Stamtavla
Reg Hoppning LB Cnocban Annabelle Annie Karlsson Fernville Danny Stamtavla
Reg Hoppning LB Doon Hillary Alma Lennartsson Newgrange Lad Stamtavla
Nat Hoppning LA Springview Mistique Alice Borglund Glenayre Mystical Bobby Stamtavla
Nat Hoppning LA Camber Star Filippa Hallgren Garryhinch Finn Stamtavla
Nat Hoppning LA Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning LA Karma Pil Wilma Andersson Ashfield Cathal Crobdearg Stamtavla
Nat Hoppning LA Shane’s Pride Thea Johannesson Leag Stamtavla
Nat Hoppning LA Bjennesby Shania Alva Nilsson Thell Hagens Ryan Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kingstown Rebel Lilly Landgren Gurteen Rebel Stamtavla
Nat Hoppning LA Young Dylan Emelie Edvardsson William’s Boy Stamtavla
Nat Hoppning LA Kilpatrick Poppy Ronja Nilsson Green Moorland Snowy River Stamtavla
Nat Hoppning LA Prince of Cullawinna Emelia Martinsson I Love You Melody Stamtavla
Nat Hoppning LA General Lee Emma Åkesson General Humbert Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Giovanna Agnes Olofsson Idrizovic Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Camber Star Filippa Hallgren Garryhinch Finn Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Nat Hoppning MsvB+ Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning LA Young Dylan Emelie Edvardsson William’s Boy Stamtavla
Nat Hoppning LA Cnocban Annabelle Annie Karlsson Fernville Danny Stamtavla
Nat Hoppning LA Kysings Dorothy Kysings Dorothy Kewin Stamtavla
Nat Hoppning LA Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Nat Hoppning LA Champion Cloud My Hagström Champion Bob Stamtavla
Nat Hoppning LA Mayfly Buzzer Liv Fries Ballinaboy Tom Stamtavla
Nat Hoppning LA General Lee Emma Åkesson General Humbert Stamtavla
Nat Hoppning LA Kee Pearl Amanda Lindblom Grytåsa Kallemero Stamtavla
Nat Hoppning MsvA Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Camber Star Filippa Hallgren Garryhinch Finn Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Galway CJ Linnea Gustafsson Poetic Kelly Stamtavla
Nat Hoppning MsvB G.V’s Dino Beano Elin Olsson Hökevik Heather’s Dino Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Foxtown Elderberry Amanda Möller Monaghanstown Boy Stamtavla
Sydslättens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Midnight Star II Liam Nilsson Hagens O’Chief Stamtavla
Reg Hoppning LB Wingfield Twinkle Toes Filippa Schmidt Christiansen Shadow’s Dun Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Cragreagh Jim Nathalie Kungshöj Fiona’s Man Stamtavla
Reg Hoppning LA Cronin’s Dream Rebecca Vinkler Sweetwall Captain Courageous Stamtavla
Botkyrka Ridsällskap
Reg Fälttävlan P90 Annaghdown Fionn Maria Svane Smokey Finn Stamtavla
Hudiksvalls Rid o Ponnyklubb
Reg Dressyr LA:P2 Hagalyckans Breeze Signe Sköldunger Öxenholm Bobby Stamtavla
Reg Dressyr LA:1 Tango Rory Malin Dahlqvist Juno Rory Stamtavla
Reg Dressyr LB:1 Hillside Joseph Molly Wetterberg Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Örnsköldsviksortens Ryttarklubb
Reg Hoppning LB Blackwoodland Jackdaw Ella Fröberg Gurteen Paddy Stamtavla
Reg Hoppning LB Park Coco Selma Näslund Ashfield Festy Stamtavla
Bergs Hästklubb
Reg Dressyr LA:P2 Gräns Tabasco Ebba Paulsson Grange Flynn Sparrow Stamtavla

Comments are closed.