browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 34

Posted by on 2018/09/02

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 34:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Åkerbo Hästklubb
Reg Hoppning LB Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LB Bjennesby Plura Elisia Alvinsson Rockfield Scarface Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Kingstown Rebel Lilly Landgren Gurteen Rebel Stamtavla
Reg Hoppning LB Cherrywood Maja Hellkvist Templebready Bo’Sun Stamtavla
Reg Hoppning LB Bjennesby Plura Elisia Alvinsson Rockfield Scarface Stamtavla
Reg Hoppning LA Kingstown Rebel Lilly Landgren Gurteen Rebel Stamtavla
Gotlands Lantliga RF
Reg Hoppning LA Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Mjölby Ridklubb
Reg Hoppning LB Celtic Glashouse Mist Miranda Åkesson Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Rory Thea Huovinen Lofty Roderic Stamtavla
Reg Hoppning LB Idylle Ella Olsson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LB Lickeen Storm Vilma Botvidsson Oisin Stamtavla
Reg Hoppning LB Inch Boy Märta Sandström Clougherboy Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Monaincha Abbey Tora Ängmo-Patersson Kinvara Boy Stamtavla
Reg Hoppning LA Idylle Ella Olsson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LA Snowy Dawn Jennifer Frost Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Gnarps Ridklubb
Reg Dressyr LA:1 Tango Rory Malin Dahlqvist Juno Rory Stamtavla
Västerviksortens RF
Reg Dressyr LA:P1 Önnarps Pripps Ebba Gustafsson-Piel Aladdin Stamtavla
Hudiksvalls Rid o Ponnyklubb
Reg Hoppning LB+ Dolan Tina Lass Sanna Löfstrand Dolan Mick Stamtavla
Reg Hoppning LA Dolan Tina Lass Sanna Löfstrand Dolan Mick Stamtavla
Reg Hoppning LA Bastubackens Norah Linn Sjöström Gräns Roeson Stamtavla
Salaortens Ryttarförening
Reg Dressyr LA:1 Stockmossens Tindra Emilia Sjöberg Kamillo av Haga Stamtavla
Sportriders Hästsportförening
Reg Hoppning LA Hera Sabina Norgren Sunshine Boy Stamtavla
Reg Hoppning LA Menlo Champ Sophia Almbladh Coill Rua Champ Stamtavla
Reg Hoppning LA Coolkill Seamus Julia Andersson Dunlewey Seamus Stamtavla
Reg Hoppning LA Boltown Angelina Maja Williamsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Kiltartan Free Spirit Smilla Fant Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Carraig Donn Fredrica von Celsing Moy Johnny’s Pride Stamtavla
Ängelholms Ryttarförening
Reg Hoppning LB General Lee Emma Åkesson General Humbert Stamtavla
Örebro Ryttarteam Föreningen
Reg Dressyr LB:1 Alta Justice Hannah Stenwreth Glencairn Surprise Stamtavla
Reg Dressyr LA:1 Bränntomts Wera Julia Åkerhielm Garryhack Frederick Stamtavla

Comments are closed.