browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 32

Posted by on 2018/08/12

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 32:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Växjöortens Fältrittklubb
Nat Hoppning LA Giovanna Agnes Olofsson Idrizovic Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning LA Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Reg Hoppning LB Rovalds Zantonia Malte Andersson Gunne Anton Stamtavla
Reg Hoppning LB Bailey’s Beauty Sofia Ilestedt Monaghanstown Boy Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Bailey’s Beauty Sofia Ilestedt Monaghanstown Boy Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Giovanna Agnes Olofsson Idrizovic Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LA Bjennesby Robyn Nova Nilsson Rockfield Scarface Stamtavla
Reg Hoppning LA Rory Shayra Tilde Limbach Westside Frank Stamtavla
Reg Hoppning LA Bailey’s Beauty Sofia Ilestedt Monaghanstown Boy Stamtavla
Föreningen Runsten Equestrians
Reg Hoppning LB Menlo Champ Sophia Almbladh Coill Rua Champ Stamtavla
Reg Hoppning LA Poetic’s Floura Poetic’s Floura Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LA Poetic’s Floura Poetic’s Floura Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LA Kilgarvan Bluebell Lova-Marie Möller Monaghanstown Pat Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Poetic’s Floura Poetic’s Floura Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Kiltartan Free Spirit Smilla Fant Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Killegar Cloonisle Hope Alva Hjorth Alva Hjorth Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Donnacha Ban Jennifer Bratt Glann’s Owen Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Kiltartan Free Spirit Smilla Fant Garryhinch Finn Stamtavla
Grevagårdens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Young Dylan Emelie Edvardsson William’s Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Midnight Star II Saga Nilsson Hagens O’Chief Stamtavla
Reg Hoppning LB Stripe Fear Bui Emma Lihv Templebready Fear Bui Stamtavla
Reg Hoppning LB Lough Derg May Fly Maja Paulsson Capparoe Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Young Dylan Emelie Edvardsson William’s Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumany Warrior Malou Svensson Bradlieve Delight Stamtavla
Reg Hoppning LB Ix de l’Aulne Lovisa Korneliusson Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Finbar Elsa Nord Frederiksminde Hazy Move On Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Midnight Star II Saga Nilsson Hagens O’Chief Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Drumany Warrior Malou Svensson Bradlieve Delight Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LB Midnight Star II Saga Nilsson Hagens O’Chief Stamtavla
Reg Hoppning LB Finbar Elsa Nord Frederiksminde Hazy Move On Stamtavla
Reg Hoppning LA Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LA Cnocban Annabelle Annie Karlsson Fernville Danny Stamtavla
Reg Hoppning LA Count On Amber Amanda Schyman Juno Rory Stamtavla
Spekeröds Ridklubb
Reg Dressyr Lagt Keemaree Marika Yngvesson Kulan Kavat Stamtavla
Reg Dressyr LA:P2 Keemaree Marika Yngvesson Kulan Kavat Stamtavla
Söderköpings Ryttarsällskap
Reg Hoppning LB The Hiker Tim Andersson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB The Hiker Tim Andersson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB Edens Molly Linn Andreasson Frederiksminde Hazy Chance Stamtavla
Skellefteå Ridklubb
Reg Hoppning LB Ballygraney Emmy Lundberg Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LA Ballygraney Emmy Lundberg Garryhinch Finn Stamtavla
Kungsbacka Ridklubb
Reg Hoppning LA Cahergowan Boy Ella Ramnegård Rickamore Crusheen Rebel Stamtavla
Reg Hoppning LA Pat’s Choice Rebecca Vinkler Tulira Robuck Stamtavla
Nykyrka Ridklubb
Reg Hoppning LB Skatholm Bonaparte Tea Skippari Tea Skippari Stamtavla
Reg Hoppning LA Rory Torres Ella Reinholdsson Dexter Leam Pondi
Insjöns Ridklubb
Reg Dressyr LA:1 Little Dusty Wind Emilia Holmlund Lofty Roderic Stamtavla
Reg Dressyr Lagt Önnarps Nemo Sara Fredriksson Aladdin Stamtavla
Reg Dressyr LA:P1 Önnarps Nemo Sara Fredriksson Aladdin Stamtavla

Comments are closed.