browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 31

Posted by on 2018/08/05

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 31:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Ulricehamnsbygdens Ridklubb
Reg Hoppning LA Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Sundbyholm Horse Center Ryttarförening
Reg Hoppning LB Fideli QQ Frida Levin Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning LB Dolan Tina Lass Sanna Löfstrand Dolan Mick Stamtavla
Reg Hoppning LB Aines Golden Boy Cajsa Troive-Skoglund Corcullen Silver Belle Stamtavla
Reg Hoppning LB Kilmacduagh Lady Tilda Larsson Coral Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LB Dolan Tina Lass Sanna Löfstrand Dolan Mick Stamtavla
Reg Hoppning LB Corbeagh Starburst Agnes Claesson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Jazz de Rhonon Linnea Gårdestig Vent Fou Duff Stamtavla
Reg Hoppning LA Idylle Ella Olsson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LB Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LB Boltown Angelina Maja Williamsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Corbeagh Starburst Agnes Claesson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Boltown Angelina Maja Williamsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LA Idylle Ella Olsson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LB Glenlo Gale Vilda Norström Kilmullen Fionn Stamtavla
Jönköpings Fältrittklubb
Reg Dressyr LA:P1 Daisy Bell Annina Borgström Rolls Royce Stamtavla
Åstorpsortens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Kilpatrick Poppy Ronja Nilsson Green Moorland Snowy River Stamtavla
Reg Hoppning LB Cronin’s Dream Rebecca Vinkler Sweetwall Captain Courageous Stamtavla
Reg Hoppning LB Lough Derg May Fly Maja Paulsson Capparoe Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Reneharney Boy Filippa Lagergren Tulira Robuck Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Kilpatrick Poppy Ronja Nilsson Green Moorland Snowy River Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Drumcong Sean Elin Lambert Ard Archer Stamtavla
Reg Hoppning LA Kilpatrick Poppy Ronja Nilsson Green Moorland Snowy River Stamtavla
Luleå Ridklubb
Reg Dressyr LA:P1 Golden Dream Alva Bjuhr Sjödalens Magnet Stamtavla
Föreningen Mantorps Ryttarna
Reg Fälttävlan P90 Inch Boy Märta Sandström Clogherboy Lad Stamtavla
Vindelns Ridklubb
Reg Hoppning LA Ballygraney Emmy Lundberg Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LA Ängaskogs Fiona Felicia Lundsten Nice-n’-Curly Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Kilmac Boy Emma Stenberg Gloves Bobby Stamtavla
Föreningen Bollnäs Sportryttare
Reg Hoppning LB Inishturkbeg Bright Dawn Felicia Forsgren Walstead Cartier Stamtavla
Reg Hoppning LA Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla
Mörrums Ryttarförening
Reg Hoppning LB Manninard Cearul Maja Andersson Coolough Cashel Stamtavla
Edsbro Ryttarförening
Reg Hoppning LB Tibor of Carraghduff Alma Wiss Tynagh Miller Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Tibor of Carraghduff Alma Wiss Tynagh Miller Stamtavla

Comments are closed.