browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 29

Posted by on 2018/07/30

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 29:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Vetlandaortens Ryttarförening
Reg Hoppning LA Krumelur Ella Sjödahl Rooar Stamtavla
Reg Hoppning LA Monaincha Abbey Tora Ängmo-Paterson Kinvara Boy Stamtavla
Reg Hoppning LA Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LA Giovanna Agnes Olofsson Idrizovic Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LA Lowerybane Diamond Tilda Lundstedt Mac’s Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Kiltartan Free Spirit Smilla Fant Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LA Snowy Dawn Jennifer Frost Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LA Pleasant Lady Annie Hjerten Ballybeg JJ Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LA Krumelur Ella Sjödahl Rooar Stamtavla
Reg Hoppning LA Camber Star Filippa Hallgren Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LA Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LA Lowerybane Diamond Tilda Lundstedt Mac’s Lad Stamtavla
Nat Hoppning MsvB+ Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Nat Hoppning MsvB+ Cashelbay Meg Angela Dolan Cashelbay Cruise Stamtavla
Nat Hoppning MsvB+ Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LA Elektors Storm Emilia Robinson Idholmens Matador Stamtavla
Reg Hoppning LA Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Poetic Vanilla Ice Annie Hjerten Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Foxtown Elderberry Amanda Möller Monaghanstown Boy Stamtavla
Nat Hoppning MsvA Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvA Cashelbay Meg Angela Dolan Cashelbay Cruise Stamtavla
Nat Hoppning MsvA Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Reg Hoppning LA Camber Star Filippa Hallgren Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LA Reneharney Boy Filippa Lagergren Tulira Robuck Stamtavla
Gävle Ponnyklubb
Elit Dressyr FEI Lag Tic Tac Emma Ek Countach Campbell Stamtavla
Strömstads Ridklubb
Reg Hoppning LB Liscarrow Lad Ella Hallqvist Derrymore Duncan Stamtavla
Reg Hoppning LB Shanbo Lucy Selma Hansson Clonberne Boy Stamtavla
Reg Hoppning LA Moyvoughley Lady Ida Wennberg Loughlum Sadat Stamtavla
Reg Hoppning LB Truelight Darcy Sanna Trohne-Andersson Streamstown Mickey Stamtavla
Reg Hoppning LB Faithful Gold Tuva Carlsson Clifden de l’Aulne Stamtavla
Reg Hoppning LA Truelight Darcy Sanna Trohne-Andersson Streamstown Mickey Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Idylle Ella Olsson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LB Liscarrow Lad Ella Hallqvist Derrymore Duncan Stamtavla
Reg Hoppning LB Shanbo Lucy Selma Hansson Clonberne Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Moyvoughley Lady Ida Wennberg Loughlum Sadat Stamtavla
Reg Hoppning LB Yukon Heather Ella Johansson Rhinström’s Mighty Man Stamtavla
Ridklubben Udden
Reg Hoppning LB Annestorp Bag Lady Josefine Rosqvist Coosheen Finbarr Stamtavla
Reg Hoppning LB Ussherpark Andy Meja Eriksson Meja Eriksson Stamtavla
Reg Hoppning LB Derinoghran Kestrel Filippa Dahl Charleville Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Annestorp Bag Lady Josefine Rosqvist Coosheen Finbarr Stamtavla
Reg Hoppning LA Derinoghran Kestrel Filippa Dahl Charleville Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Ussherpark Andy Meja Eriksson Meja Eriksson Stamtavla
Reg Hoppning LA Bonnie Belle Mira Lindgren Captain Miller Stamtavla
Varbergs Ridklubb
Reg Hoppning LB Midnight Star II Saga Nilsson Hagens O’Chief Stamtavla
Reg Hoppning LB Count On Amber Amanda Schyman Juno Rory Stamtavla
Reg Hoppning LB Lough Derg May Fly Maja Paulsson Capparoe Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Crannard Raw Deal Emmie Gustavsson Lonsdale Legend Stamtavla
Reg Hoppning LA Champion Cloud My Hagström Champion Bob Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Midnight Star II Saga Nilsson Hagens O’Chief Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Carnaween Bob Cornelia Kähler Glenayre Mystical Bobby Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Drumcong Sean Elin Lambert Ard Archer Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Champion Cloud My Hagström Champion Bob Stamtavla
Reg Hoppning LB Young Dylan Emelie Edvardsson William’s Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Funny Type Emma Åkesson Rooar Stamtavla
Reg Hoppning LA Lough Derg May Fly Maja Paulsson Capparoe Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Carnaween Bob Cornelia Kähler Glenayre Mystical Bobby Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Kewarra Tiffani Ling Poetic Justice Stamtavla
Ryttarkamraterna Kumla
Reg Hoppning LB Boltown Angelina Maja Williamsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Celtic Glashouse Mist Miranda Åkesson Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Killaloe Pondi My Kåberg Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Boltown Angelina Maja Williamsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Corbeagh Starburst Agnes Claesson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LA Corbeagh Starburst Agnes Claesson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Killaloe Pondi My Kåberg Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Annaghdown Fionn Maria Svane Smokey Finn Stamtavla
Reg Hoppning LB+ The Hiker Tim Andersson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LA Annaghdown Fionn Maria Svane Smokey Finn Stamtavla
Flyinge Ryttarförening
Reg Fälttävlan P90 Kinard Jack Thea Feuk Castleside Carrig Stamtavla
Svärdsjö Ridklubb
Reg Hoppning LB Dolan Tina Lass Sanna Löfstrand Dolan Mick Stamtavla
Reg Hoppning LB Rhinströms Keen Katomba Lisa Rosell Innellan Kestrel Stamtavla
Reg Hoppning LA Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla

Comments are closed.