browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 26

Posted by on 2018/07/01

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 26:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Vingåkers Ryttarförening
Reg Hoppning LB Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LB Celtic Glashouse Mist Miranda Åkesson Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Killernan Polly Julia Haraldsson Westonhouse Straboe Bobby Stamtavla
Reg Hoppning LA Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LA Barnaboy Singer Saga Bergman Sweetwall Captain Courageous Stamtavla
Reg Hoppning LB Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LB Idylle Ella Ollson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LA Idylle Ella Ollson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LA Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LA Killernan Polly Julia Haraldsson Westonhouse Straboe Bobby Stamtavla
Reg Hoppning LA Snowy Dawn Jennifer Frost Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LA Edens Molly Linn Andreasson Frederiksminde Hazy Chance Stamtavla
Reg Hoppning LB Walnut Hanna Tingvall Kingstown Chucky Stamtavla
Reg Hoppning LB Barnaboy Singer Saga Bergman Sweetwall Captain Courageous Stamtavla
Reg Hoppning LB Trevelle Storm Ebba Brakel Oxhill Mairtin Stamtavla
Reg Hoppning LB The Hiker Tim Andersson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Snowy Dawn Jennifer Frost Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Killernan Polly Julia Haraldsson Westonhouse Straboe Bobby Stamtavla
Dagstorpsortens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Corrigeenroe Lady Elsa Jenderblad Westside Mirah Stamtavla
Reg Hoppning LB Siegårds Mynthe Vilma Paulsson Lofty Roderic Stamtavla
Reg Hoppning LB Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Perfect Match Lovisa Wallin I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Midnight Star II Saga Nilsson Hagens O’Chief Stamtavla
Reg Hoppning LB Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Västerviksortens RF
Reg Dressyr LA:P1 Önnarps Pripps Ebba Gustafsson-Piel Aladdin Stamtavla
Ale-Jennylunds Ridklubb
Reg Hoppning LB Truelight Darcy Sanna Trohne-Andersson Streamstown Mickey Stamtavla
Reg Hoppning LB Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LA Dark Boy Mist Josefin Torell Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LA Cnocban Annabelle Annie Karlsson Fernville Danny Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Poetic Vanilla Ice Annie Hjerten Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kitty Kim Noela Meade Berglund Parkmore Bobby Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Ballymore Boy Matilda Juliusson Earl of Newbridge Stamtavla
Nat Hoppning LA Cnocban Annabelle Annie Karlsson Fernville Danny Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Poetic’s Floura Pontus Wettersten Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Poetic’s Floura Pontus Wettersten Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Dark Boy Mist Josefin Torell Glenayre Silver Fox Stamtavla
Söderhamnsortens RF
Reg Hoppning LB Braveheart Maja Källman Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Cluainin Ban Line Wilhelmsson Cloudy Day Stamtavla
Reg Hoppning LB Inishturkbeg Bright Dawn Felicia Forsgren Walstead Cartier Stamtavla
Reg Hoppning LB Dolan Tina Lass Sanna Löfstrand Dolan Mick Stamtavla
Reg Hoppning LB Glentrasna Girl Mikaela Andersson Näsman Lettermuckoo Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Glentrasna Girl Mikaela Andersson Näsman Lettermuckoo Lad Stamtavla
Reg Hoppning LA Laurel of Coilltedubh Malin Jansson Monaghanstown Fionn Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Inishturkbeg Bright Dawn Felicia Forsgren Walstead Cartier Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Glentrasna Girl Mikaela Andersson Näsman Lettermuckoo Lad Stamtavla
Bodens Tävlingsryttarsällskap
Reg Dressyr LA:1 Thunder of Steel Emmy Mörk Lundberg Starrhult Bossanova Stamtavla
Tingsryds Rid- och Körklubb
Reg Hoppning LB Prince of Cullawinna Emilia Martinsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LB Bailey’s Beauty Sofia Ilestedt Monaghanstown Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Höryda Joy’s Sunshine Pearl Alva Svensson Calvin Klein Stamtavla
Reg Hoppning LB Prince of Cullawinna Emilia Martinsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LA Höryda Joy’s Sunshine Pearl Alva Svensson Calvin Klein Stamtavla
Reg Hoppning LA Prince of Cullawinna Emilia Martinsson I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LA Bailey’s Beauty Sofia Ilestedt Monaghanstown Boy Stamtavla
Reg Hoppning LA Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LA Höryda Joy’s Sunshine Pearl Alva Svensson Calvin Klein Stamtavla
Reg Hoppning LB Dale Autumn Blanche Tove Svensson Dale Haze Stamtavla
Reg Hoppning LB Karma Pil Wilma Andersson Ashfield Cathal Crobdhearg Stamtavla
Reg Hoppning LB Buachaill Bothar Bui Filippa Andersson Earl of Newbridge Stamtavla
Gripens Ryttarförening
Nat Dressyr FEI Lag Tic Tac Emma Ek Countach Campbell Stamtavla
Nat Dressyr FEI Ind Tic Tac Emma Ek Countach Campbell Stamtavla
Reg Dressyr LA:1 Slieve Piper Tilda Molin Blue Smokie Stamtavla
Hammarö Ryttarförening
Reg Hoppning LB+ Stripe Fear Bui Emma Lihv Templebready Fear Bui Stamtavla
Lappmarksryttarna
Reg Hoppning LB Hector’s Dun Nova Liden Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Hector’s Dun Nova Liden Gwennic de Goariva Stamtavla
Umeå Ryttarförening
Reg Dressyr LA:1 Thunder of Steel Emmy Mörk Lundberg Starrhult Bossanova Stamtavla
Nat Dressyr LA:4 Hansas Daisy Selma Holmgren Lofty Roderic Stamtavla
Föreningen Storbyns Ryttare
Reg Hoppning LB Hera Sabina Norgren Sunshine Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Starrhult Rebecca Leah Rosen Hagens Ryan Stamtavla
Reg Hoppning LB Tom Boy Amanda Nordin Robe Blue Thunder Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Fanad Tracy Julia Hanson Ballybaun Robuck Stamtavla
Reg Hoppning LB Starrhult Rebecca Leah Rosen Hagens Ryan Stamtavla
Reg Hoppning LB Ballyerk Lightening Tilde Elfwing Clonfert Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Bastubackens Norah Linn Sjöström Gräns Roeson Stamtavla
Reg Hoppning LA Poetry Slam Maja Ardesjö Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Poetry Slam Maja Ardesjö Poetic Justice Stamtavla
Boxholms Ridklubb
Reg Fälttävlan P90 Lacken King Wilma Nyhlen Brock Lodge Buster Stamtavla
Reg Fälttävlan P90 Annaghdown Fionn Maria Svane Smokey Finn Stamtavla

Comments are closed.