browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 21

Posted by on 2018/05/31

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 21:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Orsa Ridklubb
Reg Hoppning LB Bastubackens Norah Linn Sjöström Gräns Roeson Stamtavla
Reg Hoppning LB Rhinströms Keen Katomba Lisa Rosell Innellan Kestrel Stamtavla
Reg Hoppning LB SK Aille Filippa Ollen Coral Bambi Stamtavla
Dagstorpsortens Ryttarförening
Reg Fälttävlan P90 Count On Courageous Amanda Schyman Coosheen Finbarr Stamtavla
Fryksdalens Ryttarsällskap
Reg Hoppning MsvB Dark Boy Mist Josefin Torell Glenayre Silver Fox Stamtavla
Huddinge Ridklubb
Reg Hoppning LB Menlo Champ Sophia Almbladh Sophia Almbladh Stamtavla
Reg Hoppning LB Kiltartan Free Spirit Smilla Fant Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LA Harp Prince Ida Koukila Doonhill Billy Stamtavla
Reg Hoppning LA Manorfield Master Filippa Kugelberg Ashfield Festy Stamtavla
Insjöns Ridklubb
Reg Dressyr LA:P1 Önnarps Nemo Sara Fredriksson Aladdin Stamtavla
Lilla Edets Ridklubb
Reg Hoppning LB Truelight Darcy Sanna Trohne-Andersson Streamstown Mickey Stamtavla
Reg Hoppning LB Ix de l’Aulne Lovisa Korneliusson Dexter Leam Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Shanbo Ciaran Wilma Dahlander Urrachree Clad Stamtavla
Näsets Ryttarsällskap
Reg Hoppning LB Hector’s Dun Nova Liden Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Park Coco Selma Näslund Ashfield Festy Stamtavla
Reg Hoppning LB Stitch Willy Nathalie Wennerhorn Moy Hazy Cove Stamtavla
Reg Hoppning LB Aines Golden Boy Cajsa Trovie-Skoglund Corcullen Silver Belle Stamtavla
Reg Hoppning LB Park Coco Selma Näslund Ashfield Festy Stamtavla
Reg Hoppning LB Glentrasna Girl Mikaela Andersson Näsman Lettermuckoo Lad Stamtavla
Nat Hoppning LA Farran Earl Ella Hallnor I Love You Melody Stamtavla
Nat Hoppning LA Farran Earl Ella Hallnor I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Stitch Willy Nathalie Wennerhorn Moy Hazy Cove Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Aines Golden Boy Cajsa Trovie-Skoglund Corcullen Silver Belle Stamtavla
Piteå Ridklubb
Reg Dressyr FEI Inl Golden Dream Alva Bjuhr Sjödalens Magnet Stamtavla
Reg Dressyr LB Gräns Thelma Alma Eriksson Alma Eriksson Stamtavla
Nat Dressyr FEI Lag Golden Dream Alva Bjuhr Sjödalens Magnet Stamtavla
Ölands Ryttarförening
Reg Hoppning LB Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LB Rolaine Filippa Hartman Rooar Stamtavla
Reg Hoppning LB Rory Shayra Tilde Limbach Westside Frank Stamtavla
Reg Hoppning LB Ussherpark Andy Meja Eriksson Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Vetlandaortens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Bjennesby Plura Elisia Alvinsson Rockfield Scarface Stamtavla
Reg Hoppning LB Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Lacken King Wilma Nyhlen Brock Lodge Buster Stamtavla
Reg Hoppning LA Giovanna Agnes Olofsson Idrizovic Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LA Westcliffs Grace Cajsa Bergman Castleside JJ Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Westcliffs Grace Cajsa Bergman Castleside JJ Stamtavla
Reg Hoppning LB Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LA Giovanna Agnes Olofsson Idrizovic Poetic Justice Stamtavla
Kullabygdens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Zithowra van de Zonnehoeve Lovisa Svensk Lovisa Svensk Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Reneharney Boy Filippa Lagergren Tulira Robuck Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Grey Knight Emma Borgman Garryhinch Finn Stamtavla
Ulricehamnsbygdens Ridklubb
Reg Hoppning LB Bonnie Belle Mira Lindgren Captain Miller Stamtavla
Reg Hoppning LA Bonnie Belle Mira Lindgren Captain Miller Stamtavla
Reg Hoppning LA Ballymore Boy Matilda Juliusson Earl of Newbridge Stamtavla
Åkerbo Rid och Körsällskap
Reg Fälttävlan P90 Charleville Bobbin Stella Ekberg Picariello Island Lad Stamtavla
Reg Fälttävlan P90 Annaghdown Fionn Maria Svane Smokey Finn Stamtavla
Örebro Ryttarteam Föreningen
Reg Dressyr LA:1 Bränntomts Wera Julia Åkerhielm Garryhack Frederick Stamtavla
Kungälvs Hästsportklubb
Reg Hoppning LB Drumcong Sean Elin Lambert Ard Archer Stamtavla

Comments are closed.