browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 20

Posted by on 2018/05/20

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 20:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Ludvika Ridklubb
Reg Dressyr Lagt Önnarps Nemo Sara Fredriksson Aladdin Stamtavla
Reg Dressyr LA:P1 Önnarps Nemo Sara Fredriksson Aladdin Stamtavla
Bodens Ridklubb
Reg Dressyr LA:1 Thunder of Steel Emmy Mörk Lundberg Starrhult Bossanova Stamtavla
Fjälkestads Ridklubb
Reg Hoppning LA Annestorp Bag Lady Josefine Rosqvist Coosheen Finbarr Stamtavla
Reg Hoppning LA Reneharney Boy Filippa Lagergren Tulira Robuck Stamtavla
Reg Hoppning LB Zithowra van de Zonnehoeve Lovisa Svensk Hatatitla van de Leliaard Stamtavla
Värnamobygdens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Monaincha Abbey Tora Ängmo-Paterson Kinvara Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Dalamöllans First Love Emma Schön Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LB Shanbo Ciaran Wilma Dahlander Urrachree Clad Stamtavla
Reg Hoppning LA Camber Star Filippa Hallgren Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LA Monaincha Abbey Tora Ängmo-Paterson Kinvara Boy Stamtavla
Reg Hoppning LA Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Reg Hoppning LA Westcliffs Grace Cajsa Bergman Castleside JJ Stamtavla
Jump Club Ridsportförening
Reg Hoppning LA Hesperus Eagle Sally Wittvången Ashfield Jovail Joker Stamtavla
Reg Hoppning LA Carraig Donn Fredrica von Celsing Moy Johnny’s Pride Stamtavla
Reg Hoppning LA Lowerybane Diamond Tilda Lundstedt Mac’s Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Flai Alexandra Mattsson Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Dark Boy Mist Josefin Torell Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Lowerybane Diamond Tilda Lundstedt Mac’s Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Rathcoona Johney Therese Wretlind Rathcoona Cove Stamtavla
Reg Hoppning LA Rathcoona Johney Therese Wretlind Rathcoona Cove Stamtavla
Halmstads Fältrittklubb
Reg Hoppning LB Lough Derg May Fly Maja Paulsson Capparoe Lad Stamtavla
Gotlands Lantliga RF
Reg Hoppning LA Kysings Dorothy Ebba Cristiansson Kewin Stamtavla
Norrköpings Fältrittklubb
Reg Hoppning LB+ Snowy Dawn Jennifer Frost Laerkens Cascade Dawn Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Lickeen Storm Vilma Botvidsson Oisin Stamtavla
Örnsköldsviksortens Ryttarklubb
Reg Dressyr LA:P1 Rhett Butler Sandra Knutsson Juno Rory Stamtavla
Skogslottens Ryttarförening
Reg Hoppning LA Poetic Vanilla Ice Annie Hjerten Poetic Justice Stamtavla

Comments are closed.