browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 19

Posted by on 2018/05/13

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 19:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Sundsvalls Fältrittklubb
Reg Dressyr LA:P1 Rhett Butler Sandra Knutsson Juno Rory Stamtavla
Lidköpings Ridklubb
Reg Hoppning LB Liscarrow Lad Ella Hallqvist Derrymore Duncan Stamtavla
Reg Hoppning LB Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Stripe Fear Bui Emma Lihv Templebready Fear Bui Stamtavla
Reg Hoppning LB Ix de l’Aulne Lovisa Korneliusson Dexter Lean Pondi Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumcong Sean Elin Lambert Ard Archer Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB Cnocban Annabelle Annie Karlsson Fernville Danny Stamtavla
Reg Hoppning LA Belview Harbour Lovisa Korneliusson Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LA Shanbo Ciaran Wilma Dahlander Urrachree Clad Stamtavla
Stockholms Ponnyklubb
Nat Dressyr FEI Lag Dollar Girl Ebba Oden Uranus Stamtavla
Halmstads Fältrittklubb
Reg Hoppning LB Perfect Match Lovisa Wallin I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Giovanna Agnes Olofsson Idrizovic Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LB Rusheenamanagh Lightning Bolt Willam Graflind Callowfeenish Buachaill Stamtavla
Reg Hoppning LB Ruby Alex Disa Johnson Cheeky Bobby Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning LB River Road Beauty Lovisa Anding I Love You Melody Stamtavla
Nat Hoppning LA Cahergowan Boy Ella Ramnegård Rickamore Crusheen Rebel Stamtavla
Nat Hoppning LA Elektors Storm Emilia Robinson Idholmens Matador Stamtavla
Nat Hoppning LA Drumfies Barney Lovisa Wilson Dunally Lad Stamtavla
Nat Hoppning LA Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kingstown Rebel Lilly Landgren Gurteen Rebel Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumany Warrior Malou Svensson Bradlieve Delight Stamtavla
Reg Hoppning LB Perfect Match Lovisa Wallin I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Reneharney Boy Filippa Lagergren Tulira Robuck Stamtavla
Nat Hoppning LA Foxtown Elderberry Amanda Möller Monaghanstown Boy Stamtavla
Nat Hoppning LA Ruby Alex Disa Johnson Cheeky Bobby Sparrow Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Galway CJ Linnea Gustafsson Poetic Kelly Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Champion Cloud My Hagström Champion Bob Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Galway CJ Linnea Gustafsson Poetic Kelly Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Nat Hoppning LA Krumelur Ella Sjödahl Rooar Stamtavla
Nat Hoppning LA Ruby Alex Disa Johnson Cheeky Bobby Sparrow Stamtavla
Nat Hoppning LA Drumany Warrior Malou Svensson Bradlieve Delight Stamtavla
Nat Hoppning LA Foxtown Elderberry Amanda Möller Monaghanstown Boy Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumany Warrior Malou Svensson Bradlieve Delight Stamtavla
Reg Hoppning LB Perfect Match Lovisa Wallin I Love You Melody Stamtavla
Skogslottens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Mayfly Buzzer Liv Fries Ullström Ballinaboy Tom Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumcong Diamonds Julia Hanson Jacks Promise Stamtavla
Reg Hoppning LB Shanbo Cream’s Bay Boy Alicia Öberg Alicia Öberg Stamtavla
Reg Hoppning LA Tibor of Curraghduff Alma Wiss Tynagh Miller Stamtavla
Reg Hoppning LB Hesperus Eagle Sally Wittvången Ashfield Jovial Joker Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumcong Diamonds Julia Hanson Jacks Promise Stamtavla
Reg Hoppning LB Edens Molly Linn Andreasson Frederiksminde Hazy Chance Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Chapmans Lupo Bella Lidgren Chapman Lane Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Carraig Donn Fredrica von Celsing Moy Johnny’s Pride Stamtavla
Reg Hoppning LB Kiltartan Free Spirit Smilla Fant Garryhinch Finn Stamtavla
Reg Hoppning LB Trevelle Storm Ebba Brakel Oxhill Martin Stamtavla
Nat Hoppning LB Kotte Pil Linn Karlsson Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Reg Hoppning LB Stitch Willy Nathalie Wennerhorn Moy Hazy Cove Stamtavla
Reg Hoppning LA Kilgarvan Bluebell Lova-Marie Möller Monaghanstown Pat Stamtavla
Nat Hoppning LA Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Nat Hoppning LA Carraig Donn Fredrica von Celsing Moy Johnny’s Pride Stamtavla
Föreningen för Equality riders
Nat Hoppning MsvB Coolkill Seamus Emma Andersson Dunlewey Seamus Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Tinnerath Lad Frida Karlsson Ashfield Romeo Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Coolkill Seamus Emma Andersson Dunlewey Seamus Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Tinnerath Lad Frida Karlsson Ashfield Romeo Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Idylle Ella Olsson Kamik Breeze Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Killernan Polly Julia Haraldsson Westonhouse Straboe Bobby Stamtavla
Nat Hoppning MsvA Oldrock Megan Ida Selin Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LB Poetry Slam Maja Ardesjö Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LB Killola Kate Andrea Albinsson Killea Island Stamtavla
Reg Hoppning LA Killernan Polly Julia Haraldsson Westonhouse Straboe Bobby Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Coolkill Seamus Emma Andersson Dunlewey Seamus Stamtavla
Elit Hoppning MsvA Tinnerath Lad Frida Karlsson Ashfield Romeo Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Killernan Polly Julia Haraldsson Westonhouse Straboe Bobby Stamtavla
Vännäs Ryttarförening
Reg Hoppning LB Derravarragh Smithy Derravarragh Smithy Derrigragh Robin Stamtavla
Reg Hoppning LB Blackwoodland Jackdaw Ella Fröberg Gurteen Paddy Stamtavla
Nat Hoppning LA Derravarragh Smithy Ingrid Sandhei Björklund Ingrid Sandhei Björklund Stamtavla
Nat Hoppning LA Farran Earl Ella Hallnor I Love You Melody Stamtavla
Reg Hoppning LB Blackwoodland Jackdaw Ella Fröberg Gurteen Paddy Stamtavla
Nat Hoppning LA Kilmac Boy Emma Stenberg Gloves Bobby Stamtavla
Nat Hoppning LA Easter Dawn Ebba Wallentinson Derrymore Duncan Stamtavla
Nat Hoppning LA Inishturkbeg Bright Dawn Felicia Forsgren Walstead Cartier Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Kilmac Boy Emma Stenberg Gloves Bobby Stamtavla
Reg Hoppning LB Blackwoodland Jackdaw Ella Fröberg Gurteen Paddy Stamtavla
Falu Ryttarsällskap
Reg Hoppning LB Aines Golden Boy Cajsa Troive-Skoglund Corcullen Silver Belle Stamtavla
Frosta Ryttarförening
Reg Hoppning LB Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Norrköpings Fältrittklubb
Reg Dressyr LA:1 Hold Patience Belle Lovis Lönn Carnaby Patrick Hooligan Stamtavla
Reg Dressyr Lagt Hold Patience Belle Lovis Lönn Carnaby Patrick Hooligan Stamtavla

Comments are closed.