browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 10

Posted by on 2018/03/11

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 10:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Åsbo Ponnyklubb
Reg Dressyr LA:1 Kilmurray Shadow Ella Rostedt Shadow’s Dun Stamavla
Heby Ponnyklubb
Reg Hoppning LB Fideli QQ Frida Levin Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning LB Lowerybane Diamond Tilda Lundstedt Mac’s Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Blackfield Diamond Moa Nyberg Carraig Eibhir Stamtavla
Reg Hoppning LB Tully Express Ida Falk Matchmakers Lad Stamtavla
Reg Hoppning LB Kilrooskey Boy Josefin Torell Killaloe Buachaill Mor Stamtavla
Reg Hoppning LA Glenlo Gale Vilma Norström Kilmullen Fionn Stamtavla
Reg Hoppning LA Devlish Grey Fox Meja Åhlberg Glenayre Silver Fox Stamtavla
Reg Hoppning LA Blackfield Diamond Moa Nyberg Carraig Eibhir Stamtavla
Borås Fältrittklubb
Reg Hoppning LB Liscarrow Lad Ella Hallqvist Derrymore Duncan Stamtavla
Reg Hoppning LB Annaghmore Mick Rebecka Syldevik Killyon King Stamtavla
Reg Hoppning LB Biggera Thomas Ida Olsbo Knockillare Tomas Stamtavla
Reg Hoppning LA Cahergowan Boy Ella Ramnegård Rickamore Crusheen Rebel Stamtavla
Reg Hoppning LA Elektors Storm Emilia Robinsson Idholmens Matador Stamtavla
Reg Hoppning LA Champion Cloud My Hagström Champion Bob Stamtavla
Reg Hoppning LA Annaghmore Mick Rebecka Syldevik Killyon King Stamtavla
Trolleholms Ryttarförening
Reg Hoppning LA Cronin’s Dream Rebecca Vinkler Sweetwall Captain Courageous Stamtavla
Reg Hoppning LB Edens Jazze Julia Vinkler Möllans Castro Stamtavla
Reg Hoppning LB Kildun Lad Ellen Isaksson Castlefrench Nero Stamtavla
Reg Hoppning LB Tulla Charlie Lovisa Svensk Newgrange Dancer Stamtavla
Reg Hoppning LB Niles Boy Tilda Lundin Gwennic de Goariva Stamtavla
Västervikortens RF
Reg Hoppning LB Lurgans Breeze Elin Linden Tabragh Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Killowen Ash Wilma Engström Gwennic de Goariva Stamtavla

Comments are closed.