browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Placerade connemaror vecka 21

Posted by on 2017/05/28

Följande connemaror har placerat sig i lägst LB i kat C och D på tävlingar med regional status eller högre under vecka 21:

Status Gren Klass Häst Ryttare Fadershingst Stamtavla
Jump Club Ridsportförening
Reg Hoppning MsvB Coolkill Seamus Emma Andersson Dunlewey Seamus Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Fideli QQ Jennifer Bratt Grange Flynn Sparrow Stamtavla
Reg Hoppning MsvB Donnacha Ban Jennifr Bratt Glann’s Owen Stamtavla
Reg Hoppning LB Poetic Vanilla Ice Annie Hjerten Poetic Justice Stamtavla
Reg Hoppning LB Mullamara Kyle Caeser Jennifer Narding Shannon Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB Ryans Son Max Sillfors Sweetwall Captain Courageous Stamtavla
Reg Hoppning LB Manorfield Master Filippa Kugelberg Ashfield Festy Stamtavla
Jokkmokks Ridklubb
Reg Hoppning LB Caveran Hill Queen Ella Andersson Burren Rocket Stamtavla
Dagstorpsortens Ryttarförening
Reg Fälttävlan P90 Roundstone Gracie Elina Axelsson Linsfort Barney Stamtavla
Hagfors Uddeholms Ridklubb
Reg Hoppning LA Naoned de la Plat Tilde Boman Galway de la Dive Stamtavla
Grankärrs Gränsryttare
Reg Dressyr LA:1 Hold Patience Belle Lovis Lönn Carnaby Patrick Hooligan Stamtavla
SkogslottenRyttarförening
Reg Hoppning LB Hesperus Eagle Sally Wittvången Ashfield Jovial Joker Stamtavla
Reg Hoppning LB Humledals Calderon Märta Grander Holens Ingolf Stamtavla
Reg Hoppning LB Stitch Willy Emilia Andersson Moy Hazy Cove Stamtavla
Reg Hoppning LB Maumturk Boy Emilia Orest Newbridge Oliver Stamtavla
Reg Hoppning LB Shakespeare Nathalie Persson Streamstown Mickey Stamtavla
Reg Hoppning LB Hagens Hassel Tove Kastensson Hagens D’Arcy Stamtavla
Nat Hoppning LA Giovanna Felicia Berndtsson Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning LA Currabawn Honey Bee Ebba Zalamans Gwennic de Goariva Stamtavla
Nat Hoppning LA Hilltop Pearl Elina Lennartsson Shadow’s Dun Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Hesperus Eagle Sally Wittvången Ashfield Jovial Joker Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Maumturk Boy Emilia Orest Newbridge Oliver Stamtavla
Nat Hoppning LA+ Idylle Emma Löfqvist Kamik Breeze Stamtavla
Nat Hoppning LA Ballylee Breeze Ellinor Liwing Kilmore Diamond Stamtavla
Nat Hoppning LA Kilgarvan Bluebell Lova-Marie Möller Monaghanstown Pat Stamtavla
Nat Hoppning LA Young Dylan Alma Carlen William’s Boy Stamtavla
Nat Hoppning LA Ballylee Breeze Ellinor Liwing Kilmore Diamond Stamtavla
Nat Hoppning LA Poetry Slam Maja Ardesjö Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning LA Corbeagh Starburst Agnes Claesson Gwennic de Goariva Stamtavla
Nat Hoppning LA Caherview Paddy Amanda Ruzic Castleside Carrig Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Currabawn Honey Bee Ebba Zalamans Gwennic de Goariva Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Springview Mistique Alice Borglund Glenayre Mystical Bobby Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Fanad Tracy Kajsa Björe Ballybaun Robuck Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Springview Mistique Alice Borglund Glenayre Mystical Bobby Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Fanad Tracy Kajsa Björe Ballybaun Robuck Stamtavla
Reg Hoppning LB Bjennesby Shania Alva Nilsson Thell Hagens Ryan Stamtavla
Nat Hopning LA Hesperus Eagle Sally Wittvången Ashfield Jovial Joker Stamtavla
Nat Hoppning LA Kitty Kim Noela Meade Berglund Parkmore Bobby Stamtavla
Nat Hoppning LA Edens Molly Linn Andeasson Frederiksminde Hazy Chance Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Tibor of Curraghduff Alma Wiss Tynagh Miller Stamtavla
Reg Hoppning LB Bisazz Lovis Jansson Aladdin Stamtavla
Reg Hoppning LB Ballywire Barney Elsa Boo Linsfort Barney Stamtavla
Nat Hoppning LA Giovanna Felicia Berndtsson Poetic Justice Stamtavla
Nat Hoppning LA Goulane Prince Elina Månsdotter Kjerstensson Cashelbay Prince Stamtavla
Nat Hoppning LA Mayfly Buzzer Alice Lennartsson Ballinaboy Tom Stamtavla
Ölands Ryttarförening
Reg Hoppning LB The Hiker Alma Hansson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB Drumany Warrior Malou Svensson Bradlieve Delight Stamtavla
Reg Hoppning LB Cillians Shadow Telma Hansson Shadow’s Dun Stamtavla
Reg Hoppning LB Kysings Aiyla Petra B-Pettersson Carnaby Patrick Hooligan Stamtavla
Reg Hoppning LA Kysings Dorothy Ebba Chistiansson Kewin Stamtavla
Reg Hoppning LB Roswat Legend Linnea Sjöblom Gwennic de Goariva Stamtavla
Reg Hoppning LB See My Fly Mira Oksanen Edenmist Prince of Thieves Stamtavla
Reg Hoppning LB Cillians Shadow Telma Hansson Shadow’s Dun Stamtavla
Reg Hoppning LB The Hiker Alma Hansson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB Coral Supreme Tilde Limbach Coral Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB Westcliffs Grace Cajsa Bergman Castleside JJ Stamtavla
Reg Hoppning LA Kilpatrick Poppy Elsa Ivansson Moorland Snowy River Stamtavla
Reg Hoppning LA Kysings Aiyla Petra B-Pettersson Carnaby Patrick Hooligan Stamtavla
Reg Hoppning LA The Hiker Alma Hansson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB The Hiker Alma Hansson Ballinavilla Prince Stamtavla
Reg Hoppning LB Kysings Aiyla Petra B-Pettersson Carnaby Patrick Hooligan Stamtavla
Reg Hoppning LB Rory Shayra Tilde Limbach Westside Frank Stamtavla
Reg Hoppning LB Menlo Boy Filippa Rasmussen Castlestrange Fionn Stamtavla
Reg Hoppning LB Westcliffs Grace Cajsa Bergman Castleside JJ Stamtavla
Reg Hoppning LB Cillians Shadow Telma Hansson Shadow’s Dun Stamtavla
Reg Hoppning LA Kysings Dorothy Ebba Christiansson Kewin Stamtavla
Vetlandaortens Ryttarförening
Reg Hoppning LB Ballymore Boy Matilda Juliusson Earl of Newbridge Stamtavla
Reg Hoppning LB Blueball Wilma Andersson Ballybeg JJ Stamtavla
Reg Hoppning LA Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Reg Hoppning LA Lickeen Storm Vilma Botvidsson Oisin Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Blueball Wilma Andersson Ballybeg JJ Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Rusheenamanagh Lighning Bolt Beata Hermelin Callowfeenish Buachaill Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Kildun Lad Ellen Isaksson Castlefrench Nero Stamtavla
Reg Hoppning LB+ Ballymore Boy Matilda Juliusson Earl of Newbridge Stamtavla
Reg Hoppning LA+ Krumelur Ella Sjödahl Rooar Stamtavla
Nat Hoppning MsvB Lofty Rose of Tralee Klara Trofast Coosheen Finbarr Stamtavla
Reg Hoppning LB Blueball Wilma Andersson Ballybeg JJ Stamtavla
Reg Hoppning LB Ballymore Boy Matilda Juliusson Earl of Newbridge Stamtavla
Reg Hoppning LB Lofty Hopsy Daisy Klara Trofast Clifden de l’Aulne Stamtavla
Reg Hoppning LA Lofty Rose of Tralee Klara Trofast Coosheen Finbarr Stamtavla
Ryttarkamraterna Kumla
Nat Dressyr FEI Ind Little Dusty Wind Amanda Hellman Lofty Roderic Stamtavla
Åstorportens Ryttarförening
Reg Hoppning LB+ Marchesi Tonto Kajsa Tynell Monaghanstown Fred Stamtavla
Reg Hoppning LA Gentle Alice Anja Persson Moorland Snowy River Stamtavla
Reg Hoppning LA Kee Pearl Amanda Bellander Grytåsa Kallemero Stamtavla
Åkerbo Rid och Körsällskap
Reg Fälttävlan P90 Lacken King Wilma Nyhlen Brock Lodge Buster Stamtavla
Reg Fälttävlan P90 Lofty Fionnuala Lova Svedung Castleside JJ Stamtavla

Comments are closed.